Hamdi Bayer Kozmetik Bilişim Gıda Teks. İnş. Oto. San. Ve Tic. Anonim Şirketi

Hamdi Bayer 1986 yılında tezgahta satış yaparak başladığı işini İstanbul Eminönü Tahtakale’de kurmuştur. Hamdi Bayer Kozmetik’in bugün Türkiye pazarlarındaki tecrübesi, sektörünün bilinen ve güvenilir temelleri de işte bu yıllarda atılmıştır.

Büyümenin gereği olarak toptan ve perakende ürün çeşitliliğini arttırmış, çalışma prensiplerindeki güvenle pazarında söz sahibi olmuştur. Piyasadaki bu güven ve saygınlığı ile sektörünün öncelikli tercih edilen şirketlerinden biri konumuna gelmiştir.

Hamdi Bayer Kozmetik Sektörde, gerek tedarikçilerine gerekse hizmet verdiği müşterilerine karşı “en iyi” olabilmenin yolunun “farklı” olmaktan geçtiğinin bilincindedir.

Bu bilinçle, geniş ürün yelpazesine dünyanın en ünlü markalarını katarak, Türkiye’nin bir çok şehrindeki prestijli mağazalarının tedarikçisi olmuştur. Bu ivme ile işlerini daha da büyütmüş kendi içinde yeni markasını yaratmıştır.

2016 yılında şirkete yeni bir vizyonla katılan dinamik markasıdır.
Şirket bu atılımıyla, kalite çıtasını yükseltmiş, fiyat-fayda dengesi politikasıyla müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmuş ve kısa vadede hedeflerine ulaşmıştır.

Bu başarılı hamle tüm şirket dinamiklerini “Hamdi Bayer Kozmetik Bilişim Gıda Teks. İnş. Oto. San. Ve Tic. A.Ş. olarak tek çatı altında toplanmıştır.

Türkiye’de VAKKO, PİERRE CARDİN,OMEGA PHARMA, ENPA, BEBAK, YÖNTEM, 4A,FREEMAN, PUPA gibi bir çok değerli markanın en büyük bayisi ve tedarikçisi olarak marka çeşitliliğini zenginleştirmiştir.

Yardıma mı ihtiyacınız var?